AnetaZ-598x1024

Aneta

Lektor języka angielskiego, Legal English, Business English, angielski dla dzieci

 Hello! 

Przez 16 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii gdzie ukończyłam szkołę średnią oraz studia – kierunek prawo (Bachelor of Laws with Honours) na City Law School w Londynie. Przez 7 lat pracowałam jako Audytor Śledczy w amerykańskiej firmie konsultingowej w Londynie gdzie ukończyłam międzynarodową kwalifikację ACA (Association of Chartered Accountants) w ICAEW (the Institute of Chartered Accountants in England and Wales). 

Już w szkole średniej zrodziła się we mnie pasja do nauczania. Najpierw była to matematyka. Później pomagałam młodszym osobom z nadrabianiem zaległości w szkole. Na studiach pracowałam jako Student Ambassador i pomagałam uczniom szkoły średniej z przygotowaniem do egzaminów maturalnych oraz aplikacjami na uczelnie wyższe. Jako Audytor Śledczy prowadziłam treningi dla nowoprzyjętych pracowników z regulacji prawnych oraz prowadzenia dochodzeń i przeciwdziałania praniu pieniędzy. 

Po powrocie do Polski w 2020 roku narodziła się we mnie chęć przekazania wiedzy oraz doświadczenia zdobytego za granicą i tak powstał pomysł aby pracować jako lektor języka angielskiego. Z wielką przyjemnością pomogę nie tylko dzieciom (od najmłodszych lat) i młodzieży pokochać język angielski ale również pomogę dorosłym osobom oswoić język angielski biznesowy w zakresie prawa i księgowości. 

Pozdrawiam serdecznie, 

Aneta