fbpx

Proof reading

Proof reading

W naszej ofercie znajdziecie również korektę tłumaczenia lub korektę tekstu napisanego w języku obcym. Mamy doświadczenie w pomocy przy redagowaniu CV, listów motywacyjnych, ale także przy redagowaniu artykułów naukowych dla specjalistów przeróżnych dziedzin.

Pisanie w języku obcym nie jest taką prostą sprawą. Często nasz język ojczysty nam w tym przeszkadza. Piszemy po angielsku, ale używając polskiej składni.

Studenci języków obcych  nie lubią „uczyć się” pisania w języku obcym, zapominają o tym, że jest to też forma komunikacji – zaczynając od maili a kończąc na pracach naukowych. Niestety, jeśli nie ćwiczymy tej umiejętności, nasze teksty brzmią „obco” dla czytelników, którzy są biegli w języku obcym.

Napisałeś CV, pracę dyplomową, rozprawę naukową albo tekst na stronę internetową? Nie jesteś pewien czy tekst jest poprawnie napisany? Może brzmi jak napisany po polsku, albo nie jesteś pewien niektórych słów? Chcesz by tekst był najlepszej jakości?

Przyślij lub przynieś swój tekst do Centrum Konwersacji. Przeczytamy go i sprawdzimy pod kątem językowym – wprowadzimy składniowe poprawki. Później  omawiamy zmiany w tekście – to jest Twój tekst, my nie wprowadzamy zmian merytorycznych. Rozmawiamy o niejasnościach, tak by autor miał pewność, że czytelnik przeczyta i zrozumie jego tekst.

Prosimy tylko o trochę czasu, gdyż zależy nam na wykonaniu naszej pracy dobrze i rzetelnie.

Wy macie wiedzę, my pomagamy ubrać ją w słowa języka obcego.

Zapraszamy!