fbpx

O nas

Nasza Historia

CENTRUM KONWERSACJI

i konsultacji językowych, egzaminacyjnych oraz biznesowych

 

Założycielki – kim jesteśmy?  

 

Jesteśmy trzema entuzjastkami nauczania języków z wieloletnim doświadczeniem.

 

Magda – egzaminator maturalny: język angielski, hiszpański i francuski

Ola – egzaminator maturalny: język angielski

Kasia –  native speaker: język angielski

 

Nasz Zespół – międzynarodowy

Założyłyśmy nasze Centrum we trzy, jednak szybko okazało się, że doba stała się zbyt krótka, a chętnych do nauki, konwersacji i dzielenia pasji bardzo wielu. I tak zaczął powstawać nasz Zespół – fascynaci nauczania, wykładowcy akademiccy z Warszawy, tłumacze, romaniści. Co roku nasze grono się powiększa, ale jest nam niezwykle miło współpracować też z tymi samymi lektorami od niemal początku działalności. Czujemy, że stanowimy zgraną, ciekawą grupę 🙂

 

Co robimy?

Naszym celem jest przygotować dla każdego słuchacza zajęcia szyte na miarę. U nas nie ma grup, nie trzeba się dopasowywać poziomem czy dyspozycyjnością do kogoś innego. Staramy się zapewnić to, nad czym każdy słuchacz chce popracować.

Nie chcesz czy nie masz czasu chodzić cały rok, ale musisz opanować język w krótkim czasie? U nas to Ty decydujesz jak często się spotykamy i jak długo – miesiąc, dwa, semestr, rok szkolny, kalendarzowy..

A może ktoś chce się uczyć z rodzeństwem, znajomym, współmałżonkiem? Zapraszamy!  Wtedy postaramy się dopasować zajęcia do obydwu osób. Możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas – wystarczy umówić się z kimś z nas na konwersacje.

Zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze, ale staramy się by były motywujące oraz angażujące.

 

Gdzie jesteśmy?

Uczymy w Grodzisku Mazowieckim w przytulnym lokalu przy ulicy Pańskiej 17/19 – mamy całe piętro dla siebie, nad ZUS-em, 2 minuty od WKD, dziesięć minut do Centrum Kultury czy Galerii Grodova. Mamy własny ogrodzony duży parking, czego nie da się nie docenić w centrum miasta!

Kim jesteśmy

Magda – egzaminator maturalny, tłumacz: język angielski, hiszpański i francuski

Od 17 lat prowadzę zajęcia językowe na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych w liceum, szkole podstawowej, kiedyś w szkole języków obcych teraz  na zajęciach indywidualnych. Przygotowywałam już do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego z trzech języków, do wielu angielskich i hiszpańskich egzaminów międzynarodowych.

 

Sama ukończyłam Instytut Lingwistyki Stosowanej (angielski, francuski), byłam stypendystką Uniwersytetu w Salamance w Hiszpanii, od lat pracuję jako egzaminator maturalny (matura ustna i pisemna), wiem więc na czym polega uczenie się jak i nauczanie języka obcego.

 

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub dwu/ trzyosobowe. Oferuję również konwersacje, konsultacje egzaminacyjne, kursy intensywne oraz konwersacje dla prawdziwych pasjonatów języków obcych.

Ola – egzaminator maturalny: język angielski

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego z kilkunastoletnim doświadczeniem nauczania na wszystkich poziomach językowych. Od kilku lat prowadzę zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego i innych egzaminów językowych (FCE, CAE, IELTS, itp). Aktywnie współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną pełniąc rolę egzaminatora egzaminu maturalnego sprawdzając arkusze egzaminacyjne licealistów. Ukończyłam studia podyplomowe nt. wykorzystywania nowoczesnych technologii informacyjnych w edukacji zorganizowane przez Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu  Łódzkiego oraz Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania w Łodzi i University of Maryland.

Miłość do zawodu nauczyciela zrodziła się podczas mojej pierwszej pracy z młodymi ludźmi w liceum. Rezultaty tej pracy (wysoki poziom zdawalności egzaminów) cieszyły mnie i motywowały do osiągania dalszych sukcesów. Obecnie entuzjazm w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi, zdolność do kreatywnego myślenia przenoszę do pracy w firmie – Centrum Konwersacji, którego jestem współzałożycielką. Mogę dodać, iż tematyka biznesowa nie jest mi obca dzięki długoletniemu prowadzeniu zajęć i szkoleń języka biznesowego w firmach i korporacjach na terenie woj. mazowieckiego.

Kasia – native speaker: język angielski

Skończyłam studia jako psycholog, ale od początku pracowałam jako lektor. Uczyłam w różnych szkołach językowych w Warszawie oraz w Milanówku, jak i w firmach. Uczę General English na wszystkich poziomach od A1 do C2.

Miałam przyjemność przygotowywać studentów do takich egzaminów jak: matura, FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI level 2, Aviation English. Prowadzę również konwersacje przygotowujące do części ustnej tych oraz innych egzaminów.

Czemu psycholog uczy? Większość swojego życia spędziłam za granicą, gdzie chodziłam do szkoły brytyjskiej i zdałam ich maturę (poziom proficiency). Później wyjechałam na studia do Anglii. Gdy rozpoczęłam pracę jako lektor, mój metodyk doradził mi bym zrobiła kurs z Cambridge dla nauczycieli, CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults). Później zgłębiłam swoją wiedzą kończąc wymagający kurs DELTA.

Nauczam z pasją. Każdy student jest dla mnie ważny i staram się by nikt nie czuł się zagubiony na moich zajęciach. Bardzo chętnie będę Twoim przewodnikiem po języku angielskim.

Wszystkie gwarantujemy wysoką elastyczność w dopasowaniu zajęć do potrzeb słuchacza. W naszym Centrum można doskonalić język na zajęciach indywidualnych lub w 2-3 osobowych grupach. Jeśli chcesz mieć zajęcia rano, po południu czy wieczorem, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie czekaj aż utworzy się grupa w szkole językowej, aż ktoś dopasuje Ciebie do swoich planów: sam zaprojektuj swoją naukę języka obcego!

Pamiętaj, że języka można nauczyć się w każdym wieku – zapraszamy dzieci, młodzież, studentów, osoby w średnim wieku i osoby starsze, z którymi zajęcia potrafią być wspaniałą nauką również dla nas samych.

Podstawą naszego silnego zespołu jest doświadczenie, skorzystaj z niego!

 

Masz dość zajęć w szkołach językowych? Chcesz uczyć się sam bądź z kimś bliskim? Chcesz zdać egzamin gimnazjalny/ maturę/ egzamin międzynarodowy? A może chcesz się tylko pouczyć języka w bezpiecznym środowisku i miłej kameralnej atmosferze?

 

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi TAK, to mamy ofertę właśnie dla Ciebie

W CENTRUM KONWERSACJI możesz przyjść na zajęcia indywidualne z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego oraz rosyjskiego.

U nas nie ma ustalonych grup i godzin. Możesz ustalić z lektorem dni i godziny oraz długość spotkań: 60, 90 bądź 120 minut. Zapraszamy!

Chcesz głównie mówić, czytać, pisać czy zależy Ci na przygotowaniu do konkretnego egzaminu? Żaden problem –  lektor dopasuje zajęcia do Twoich potrzeb.

 

Więcej informacji pod telefonem: 665 853 775 oraz e-mailem:
info@centrum-konwersacji.com