fbpx

Kasia

Pomagam dorosłym i młodzieży udoskonalać swoją znajomość języka angielskiego. Dzięki temu będą mogli spełniać swoje najbardziej śmiałe marzenia: podróżować dokąd chcą i bez obaw rozmawiać z kim chcą, zdać celująco egzamin, zmienić pracę, czy po prostu biegle władać angielskim.
Jestem lektorem ponieważ lubię pracować z ludźmi i im pomagać. Sprawia mi ogromną przyjemność widzieć jak Kursant się rozwija, spełnia i staje się bardziej pewnym siebie. Dodatkowo ja uczę się od nich. Dowiedziałam się bardzo dużo o produkcji i sprzedaży piwa, wojsku, ubezpieczeniach, firmach kurierskich i spedycji czy o produkcji kafelków.
Chciałam być nauczycielem od najmłodszych lat. Później, jak wiele nastolatków, wiele razy zmieniałam pomysł na siebie. Skończyłam psychologię, po której chciałam pracować w kadrach. Jednak świat kadr jest inny niż ten o którym się uczyłam. Nie chciałam być bezduszną panią z przerażających kadr. Wtedy dziadek mi podrzucił ogłoszenie o pracę, gdzie poszukiwali trenerów językowych.
Angielski znałam od dziecka. Jak byłam malutka rodzice wyjechali do Kuwejtu, gdzie przeżyliśmy osiemnaście lat. W wieku pięciu lat poszłam do angielskiej szkoły, i wchłonęłam język.
Odpowiedziałam na to ogłoszenie i dostałam pracę. Był to niesamowity dowód zaufania ze strony pracodawcy. Nie miałam wiedzy jak uczyć, tylko instynkt. Po pierwszej hospitacji, mój metodyk zaproponował żebym zrobiła kurs przygotowujący do nauczania języka CELTA. Ukończyłam go, i oprócz wiedzy, dowiedziałam się że mam talent do nauczania. Od tamtego czasu skończyłam kolejne kursy. Jest to niesamowite uczucie, gdy po długim dniu jestem zmęczona, jadę na zajęcia a na nich… moc. Mam to szczęście, że robię to co lubię.

I help adults and teenagers to improve and excel in English. My students make their language dreams come true: travelling abroad, having a conversation in English, changing job or becoming fluent in English.
I’m a teacher because I like working with people. It gives me great joy to see my students develop and gain confidence in English. On the other hand, I learn from my students – about the production and sale of beer, the military, insurance sector, logistics and shipping or about the production of tiles.
I wanted to be a teacher from my youngest years. Later, like any teenager I had many ideas about what I wanted to do in my life. I studied psychology. I wanted to work in the HR department. But when I learnt what it looked like in real life, I decided to change my perspective.
I learnt English as a child. When I was a baby, my parents went to Kuwait, where we lived for 18 years! I went to an English school and soaked the language , thus becoming a native speaker.
So, I answered a job advert for language trainers. I had no previous teaching experience, but my employers believed in me. Later I completed the CELTA course. There I learned how to teach. Ever since I have been developing – completing courses like DELTA or of a language coach.
After a long day, I go to Centrum Konwersacji to teach my students. There my students and I can repower our batteries. It is fantastic to do what I love.