fbpx

Hiszpański

¡Bienvenido!

Fiesta, mañana, Barca, olé – chciałbyś nauczyć się języka jednych z najlepszych piłkarzy świata? Może myślisz o Erasmusie? Albo pracy? Marzą Ci się wakacje w słonecznej Hiszpanii albo podróż do Ameryki Południowej?

Nie czekaj. Hiszpanie, podobnie jak Włosi bardzo słabo mówią po angielsku. Jadąc do Hiszpanii przygotuj się dobrze i poznaj hiszpański.

Hiszpański to dziś drugi język na świecie (ma więcej native speakerów niż angielski!). Wyprzedza go jedynie mandaryński. Cała Ameryka Południowa (oprócz Brazylii, oczywiście) mówi po hiszpańsku, a w USA są stany, gdzie hiszpański jest częściej spotykany niż angielski! Hiszpański to także Meksyk i Ameryka Środkowa. Jadąc w tamtą stronę na wakacje, hiszpański to mus! Nie zapominajmy o Półwyspie Iberyjskim i wyspach Kanaryjskich.

Studiujesz i chciałbyś skorzystać z Erasmusa? Marzy Ci się rok w Hiszpanii? Zainwestuj w swoje marzenia i naucz się hiszpańskiego jeszcze przed wyjazdem. Owszem, szybko się na miejscu nauczysz języka, ale po co dodawać sobie stresów?

Chcesz by Twoje CV czymś się wyróżniało? Albo marzy Ci się praca w Hiszpanii albo w Argentynie? Zainwestuj w siebie, zapisz się na zajęcia już dziś!

Możesz opanować język hiszpański, nauczyć się rozumieć kulturę Półwyspu i piosenki swoich ulubionych artystów – może staniesz się fanem hiszpańskiej wersji Shakiry, Jennifer Lopez, albo przeczytasz wreszcie ulubionego pisarza w oryginale?

Hiszpański jest jednym z łatwiejszych języków, których można się nauczyć bez wyjazdu za granicę – sami Hiszpanie przyznają, że Słowianie potrafią nauczyć się ich języka i świetnie opanować wymowę, więc nie czekaj.

Oprócz naszych standardowych ciągłych zajęć, zapraszamy również na Mini Kursy: Weekend w Barcelonie, Back to School.

Poznaj naszych lektorów: Magda K., Magda S. i Magda P.

Vamos a estudiar!