fbpx


665 853 775 info@centrum-konwersacji.com

Egzaminy

Egzaminy – przygotowanie do egzaminów językowych

Jesteś w liceum i przed Tobą matura? Spokojnie, przygotuj się do matury razem z Centrum Konwersacji i naszymi egzaminatorami maturalnymi.

Przygotowujemy do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego.

Gimnazja są „wygaszane”, ale ostatni rocznik podejdzie do egzaminu gimnazjalnego. Oszczędź sobie dodatkowego stresu i przygotuj się do egzaminu razem z nami.

Na zajęciach indywidualnych możesz przygotować się wyjątkowo komfortowo. Oprócz ćwiczenia wszystkich części matury lub egzaminu gimnazjalnego, lektor koncentruje się dodatkowo na Twoich słabszych stronach. Dzięki temu wiosną będziesz czuł się w 100% przygotowany i spokojnie zdasz egzamin!

Specjalnie z myślą o maturzystach otwieramy mikro-grupy(do 3 osób) przygotowujące do matury – czyli wciąż przygotowujesz się do matury w warunkach niemal indywidualnych, ale płacisz mniej!

 

Certyfikaty Językowe

Potrzebne Ci potwierdzenie że znasz język obcy na odpowiednim poziomie? Planujesz wyjechać na studia albo do pracy do Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii lub Brukseli i musisz udowodnić, że znasz język?

Przygotuj się do certyfikatu razem z Centrum Konwersacji!

Dzięki zajęciom indywidualnym masz niepowtarzalną szansę pracować nad każdym aspektem certyfikatu oraz dodatkowo skoncentrować się na tych częściach egzaminu, które są dla Ciebie wyjątkowo trudne.

Przygotowujemy do następujących certyfikatów:

  • First (FCE), First for Schools (dla młodzieży szkolnej)
  • Advanced (CAE)
  • Proficiency (CPE)
  • IELTS
  • TOEFL
  • DELF i DALF
  • DELE Inicial, Intermedio

 

Jeśli chcesz przygotować się do innego certyfikatu, skontaktuj się z nami.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. Pamiętaj! Im wcześniej się zapiszesz, tym więcej czasu masz by opanować materiał i zgłębić tajniki egzaminu.