fbpx

Egzaminy

Egzaminy – przygotowanie do egzaminów językowych

Jesteś w liceum i przed Tobą matura? Spokojnie, przygotuj się do matury razem z Centrum Konwersacji i naszymi egzaminatorami maturalnymi.

Przygotowujemy do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego.

Przygotowujemy również do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego.

Na zajęciach indywidualnych możesz przygotować się wyjątkowo komfortowo. Oprócz ćwiczenia wszystkich części matury lub egzaminu ósmoklasisty, lektor koncentruje się dodatkowo na Twoich słabszych stronach. Dzięki temu wiosną będziesz czuł się w 100% przygotowany i spokojnie zdasz egzamin!

Specjalnie z myślą o maturzystach otwieramy mikro-grupy(do 3 osób) przygotowujące do matury – czyli wciąż przygotowujesz się do matury w warunkach niemal indywidualnych, ale płacisz mniej!

 

NOWOŚĆ!

Egzamin próbny! Organizujemy egzaminy próbne z matury (podstawa i rozszerzenie) oraz egzaminu ósmoklasisty! Piszesz egzamin w warunkach egzaminacyjnych. Czemu warto przyjść na egzamin próbny?

🎯 Poznasz swój poziom,
🎯 Przećwiczysz strategie egzaminacyjne,
🎯 Oswoisz się z formułą egzaminu.

W cenie:
👉 Omówienie wyników egzaminu próbnego,
👉 Nasze wskazówki,
👉 Analiza mocnych i słabych stron.

 

Certyfikaty Językowe

Potrzebne Ci potwierdzenie, że znasz język obcy na odpowiednim poziomie? Planujesz wyjechać na studia albo do pracy do Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii lub Brukseli i musisz udowodnić, że znasz język? A może rozważasz zdanie certyfikatu jako zwolnienie z lektoratu na wyższych uczelniach?

Przygotuj się do certyfikatu razem z Centrum Konwersacji!

Dzięki zajęciom indywidualnym, dwu- lub trzyosobowym, masz niepowtarzalną szansę pracować nad każdym aspektem certyfikatu oraz dodatkowo skoncentrować się na tych częściach egzaminu, które są dla Ciebie wyjątkowo trudne.

Przygotowujemy do następujących certyfikatów:

  • First (FCE), First for Schools (dla młodzieży szkolnej)
  • Advanced (CAE)
  • Proficiency (CPE)
  • IELTS
  • TOEFL
  • DELF i DALF
  • DELE Inicial, Intermedio

Jeśli chcesz przygotować się do innego certyfikatu, skontaktuj się z nami.

 

Przygotowanie do akademickich egzaminów zaliczających lektorat na poziomie B2

Jesteś studentem wyższej uczelni, czeka Cię zaliczenie z lektoratu z języka obcego? Pomożemy! Od wielu lat skutecznie przygotowujemy studentów do egzaminów na poziomie B2. Wiemy, że każda uczelnia preferuje inny wariant egzaminu, ale z naszym bogatym doświadczeniem będziesz w dobrych rękach i podejdziesz do egzaminu odpowiednio przygotowany w zakresie wszystkich sprawności językowych.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. Pamiętaj! Im wcześniej się zapiszesz, tym więcej  masz czasu na świetne opanowanie materiału i wyćwiczenie technik egzaminacyjnych.