fbpx


665 853 775 info@centrum-konwersacji.com

Całkowite zanurzenie

Absolutna nowość w Centrum Konwersacji! Intensywne kursy językowe – Total Immersion

Tylko w Centrum Konwersacji – nasza specjalność!

Oferujemy krótkie, bardzo intensywne kursy „Total Immersion” , czyli tzw całkowite zanurzenie.

Kurs ten jest skierowany do ludzi chcących szybko poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Główny nacisk kursu kładziony jest na komunikację, ale z uwzględnieniem inny obszarów, jak słownictwo, wymowa czy gramatyka.

Podczas kursu, kursant uczestniczy w 6-8 godzinach zajęć dziennie. Kurs może trwać od 2-3 dni do tygodnia. Każdy dzień jest podzielony na „bloki” zajęciowe od 60 do 90-minutowych. Oprócz konwersacji, uczestnik ćwiczy również czytanie i słuchanie, gdyż z pomocą takich materiałów wprowadzamy nowy temat do rozmowy. Kursant ma zajęcia z różnymi lektorami, dzięki czemu ma większą różnorodność  ćwiczeń. Tym samym ani Kursant, ani lektor nie czuje się zmęczony po dniu zajęć (cały dzień zajęć z tym samym lektorem byłby bardzo męczący dla obu stron).

Kursant wybiera ogólną tematykę kursu – general English albo Business English – oraz nad czym szczególnie chce pracować. Naszym zadaniem jest tak dopasować zajęcia i materiały, by w 100% zaspokoić te wymagania i aby po jego skończeniu, słuchacz czuł się pewniej i mógł się komunikować swobodniej.

Taki kurs jest zawsze w pełni dostosowany do potrzeb uczestnika. Dzięki temu, kursant może kilka razy wziąć w nim udział i za każdym razem tematyka i profil będą trochę inne.

UWAGA: Kurs organizujemy na życzenie  – nie jest to kurs cykliczny.

Koszt kursu zależy od jego długości i ilość zajęć jednego dnia. Lunch w cenie 🙂