fbpx

Całkowite zanurzenie

Intensywne kursy językowe – Total Immersion

Oferujemy szyte na miarę, krótkie, ale bardzo intensywne kursy Total Immersion, czyli tzw. kursy całkowitego zanurzenia, oczywiście w język obcy, którego się uczysz.

Skierowany do ludzi chcących szybko poprawić swoją znajomość języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego, ten szyty na miarę i indywidualnie profilowany kurs kładzie szczególny nacisk na komunikację, także biznesową, z uwzględnieniem innych obszarów, jak słownictwo, wymowa czy gramatyka.

Długość zajęć, ich ilość, ale także czas trwania całego cyklu zawsze dobieramy w porozumieniu z słuchaczem. Może to być 4, 5, 6 lub nawet 8 godzin dziennie, przez 2 do 5 dni. Każdy dzień jest podzielony na bloki zajęciowe od 60 do 90-minutowych. Oprócz konwersacji, ćwiczymy również czytanie i słuchanie, gdyż z pomocą takich materiałów wprowadzamy nowy temat do rozmowy. Zajęcia prowadzone są przez różnych lektorów, dzięki czemu zapewniamy większą różnorodność ćwiczeń, stylu pracy i wymowy, dbając tym samym aby ani kursant, ani lektor nie czuł się znużony po tak intensywnym dniu zajęć.

Każdorazowo to właśnie słuchacz wybiera ogólną tematykę kursu – np. general English albo Business English – oraz nad czym szczególnie chce pracować. Naszym zadaniem jest tak dopasować zajęcia i materiały, by w 100% sprostać tym wymaganiom i tak, aby po jego skończeniu, słuchacz czuł się pewniej, mógł się komunikować swobodniej oraz usprawnił swoje kompetencje językowe.

Pracujemy zawsze w pełni dostosowując się do potrzeb uczestnika, dzięki czemu kursant może kilka razy wziąć w nim udział i za każdym razem tematyka i profil będą trochę inne.

Ze względu na jego bardzo indywidualne przygotowanie, kurs Total Immersion organizujemy jedynie na życzenie  – nie jest to kurs cykliczny.

Koszt kursu zależy od jego całkowitej długości i ilość zajęć jednego dnia. Kawa, przekąski oraz lunch jest zawsze w cenie. Chcesz przeczytać więcej? Zobacz TU. Zapraszamy !