fbpx

Angielski

Welcome!

Dziś znajomość języka angielskiego to po prostu ‘a must’. Jest on potrzebny zarówno w pracy jak i w wyjazdach zagranicznych. Dzieci uczą się go już w żłobkach! Egzaminy z angielskiego są obowiązkowe. Posiadanie certyfikatu FCE ma mniejszą wartość dla pracodawcy dzisiaj niż miało dziesięć lat temu. Dziś pracując w anglojęzycznych firmach (i nie tylko) musimy wykazać się przynajmniej certyfikatem CAE.

Jesteśmy w Unii Europejskiej, więc wszystkie najlepsze uczelnie Europy stoją przed nami otworem – pod warunkiem, że jesteśmy dość dobrzy by się tam dostać i udowodnimy znajomość języka obcego. Studiowanie po angielsku wymaga od nas jego bardzo dobrej znajomości.

Nie wszyscy jednak muszą znać język angielski na tak zaawansowanym poziomie. Już minimalna znajomość pomaga nam w dżungli Internetu – przecież większość stron jest po angielsku. Angielski pozwala nam swobodniej podróżować – nie czujemy się gorsi, czy też nie musimy liczyć na męża/żonę/syna/córkę by robili za naszych tłumaczy.

Tymczasem wielu z nas mimo tylu lat nauki i kiedyś otrzymanych certyfikatów czuje się wciąż niepewnie. Znasz język na tyle, by się porozumieć, przeczytać dowolny tekst, ale brakuje Ci pewności w mówieniu?

Masz wrażenie, że zapominasz znaczenie wszystkich znanych przecież słów, kiedy tylko ktoś zadaje Ci jakieś pytanie po angielsku?

Lubisz oglądać filmy w oryginale, ale boisz się wyłączyć napisy?

Niepotrzebny Ci kolejny kurs gramatyki i odmiana czasowników – przyjdź na konwersacje, wykorzystaj lata pracy nad językiem, uwolnij „mówienie” w bezpiecznej atmosferze. Dzięki temu wreszcie poczujesz się swobodnie!  W końcu po to uczymy się języków obcych by móc się w nich komunikować! Najlepsi moi mentorzy zawsze mówili: lekcja języka obcego, to nie kurs gramatyki!

Przyjdź i pozwól nam pomóc Ci przezwyciężyć lęk przed mówieniem. Dzięki zajęciom indywidualnym, jesteśmy w stanie dopasować zajęcia w 100% do Twoich potrzeb.

Oprócz naszych standardowych ciągłych zajęć, zapraszamy również na Mini Kursy: Business Briefcase, Weekend w Londynie lub Nowym Jorku, Back to School.

Poznaj naszych lektorów: Joanna, Magda S., Hanna, Karolina, Ola, Magda P. oraz native speaker Kasia.

Come to Centrum Konwersacji and you WILL start speaking here!