fbpx

Nauka online

Nauka online

Za oknem rozkwita wiosna. Panuje też Convid-19, który zatrzymał nas w domach. Od dwóch tygodni „siedzimy sobie na głowie”. Próbujemy ogarnąć szkołę dzieci, naszą własną pracę oraz dom. Wszystko stoi na głowie. Jesteśmy zmęczeni i zestresowani. Brakuje nam odskoczni oraz chwil „dla siebie”.

Myślę, że podobnie jak ja, mieliście momenty w ciągu dnia lub tygodnia przeznaczone tylko dla Was. Teraz jest o taką chwilę trudno. Zaczęłam budzić się wcześniej by móc poczytać książkę, zanim wstaną dzieci i wpadnę w wir zajęć. Niestety, posiadają one siódmy zmysł, wyczuwają, że już nie śpię i atakują mój czas.

Jedyną rzeczą, która teraz mnie ratuje, to ucieczka do pracy. Jadę do pracy, gdzie jest cicho i pusto. Włączam swój komputer i spotykam się z Wami. Dzięki Wam mam to poczucie oderwania, wyjścia i normalności. Myślę, że dla Was jest to równie ważna odskocznia i możliwość „wyjścia”.

Nauka języka uwielbia systematyczność i regularność. Dlatego nie zawiesiliśmy zajęć. Przenieśliśmy się w świat online-owy. Dzięki internetowi, komunikatorom i całej masie innych aplikacji, możemy Was uczyć w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie.

Jeśli nas nie znasz, zapraszamy. Pracujemy cały rok i przez cały rok można rozpocząć u nas naukę! Nie uważam, że ten czas to jakieś wspaniałe wakacje, gdzie mamy nie wiadomo ile wolnego czasu, jednak możemy sobie podarować godzinę tygodniowo. Na to by pracować nad sobą, „wyjść” z domu, poszerzyć swoje horyzonty. Nawet jeśli jesteś zdecydowanie „offline-owy” (podobnie jak ja), nie bój się! Gdy to wszystko minie, spotkamy się na Pańskiej :). Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply